Základný kameň očkovacej teórie sa rozsýpa po tom, čo veda odhalila, že protilátky nie sú nevyhnutné na boj s vírusmi

27.03.2012 13:03

NaturalNews.com - 27.III.2012 - Ethan A. Huff

 

       Pôvodný článok "Bedrock of vaccination theory crumbles as science reveals antibodies not necessary to fight viruses"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

ilustračný obrázok       Zatiaľčo lekársky, farmaceutický a očkovací priemysel majú plno práce s presadzovaním nových vakcín proti prakticky akejkoľvek chorobe pod Slnkom, nová štúdia, zverejnená v časopise Immunity, úplne rozbíja celú očkovaciu teóriu. Ukazuje sa, že prirodzená imunita ľudského tela, ktorá sa skladá z vrodenej (všeobecnej, bunkovej) a adaptívnej (prispôsobivej, špecifickej) imunity, spolupracujú na vysporiadaní sa s chorobou bez potreby protilátky tvoriacich vakcín.

       Teória, ktorá stojí za očkovaním, hovorí, že očkovanie napodobňuje prirodzenú nákazu tým, že podnecuje B-bunky, ktoré sú jedným z dvoch hlavných typov bielych krviniek - imunitných buniek, aby tvorili protilátky v rámci adaptívnej imunity. Všeobecne sa verí, že tieto očkovaním vyvolané protilátky, ktoré sú súčasťou špecifickejšej adaptívnej imunity, učia imunitný systém, ako sa priamo vysporiadať s nákazou skôr než z nej vznikne choroba.

       Teraz však nový výskum podčiarkuje fakt, že vrodená imunita hrá významnú úlohu vo zvládaní nákaz a je snáď ešte dôležitejšia než adaptívna imunita pri predchádzaní a boji s nákazami. V testoch sa ukázalo, že protilátky adaptívnej imunity neboli schopné zvíťaziť nad nákazou samé o sebe, čo podkopáva teóriu, že očkovaním vyvolané protilátky slúžia akémukoľvek oprávnenému účelu v predchádzaní a boji s nákazami.

       Dr. Uldrich H. von Andrian z Lekárskej fakulty Harvardskej univerzity (Harvard Medical School) povedal:

"Naše zistenia protirečia súčasným názorom, že protilátky sú úplne nevyhnutné na prekonanie nákazy vírusmi, ako je napr. VSV (vírus vezikulárnej stomatitídy) a vyvolávajú neočakávané reakcie B-buniek, ktoré sa starajú o makrofágy a protivírusovú imunitu. Bude potrebné viac rozobrať úlohu protilátok a interferónov v imunite proti podobným vírusom, ktoré napádajú nervovú sústavu, ako napr. besnota, západonílsky vírus či vírus kliešťovej encefalitídy."

       Ako vysvetlil Dr. Russell Blaylock v nedávnom rozhovore s Mikeom Adamsom, vakcíny nielenže nefungujú tak, ako tvrdí reklama, ale v skutočnosti poškodzujú vrodenú imunitu ľudského tela. Namiesto toho, aby naučili telo vysporiadať sa s nákazami, vakcíny v skutočnosti potláčajú schopnosť imunitného systému vyrábať TH2 cytokíny a potláčajú bunkovú (všeobecnú) imunitu, ktorá je práve tou zbraňou, ktorou sa telo chráni pred smrtiacimi vírusmi a baktériami.

       Takže ešte raz: mýtus, že očkovanie slúži k akémukoľvek oprávnenému lekárskemu účelu, bol rozbitý prelomovou vedeckou prácou. Bez ohľadu na to, či si to mainstreamová (hlavno-prúdová) lekárska obec chce alebo nechce pripustiť, pro-očkovacia ideológia sa čoraz viac ocitá na smetisku pseudovedy, ktorá vyšla z módy.

 

Zdroje:

 


Preklad a zverejnenie tohto článku zabrali prekladateľovi približne 1 hodinu čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com