Výskumníci prehodnocujú očkovanie proti HPV

15.11.2011 09:13

International Medical Council on Vaccination - 3.X.2011Dr. William Campbell Douglass ml.

 

       Pôvodný článok "Researchers Reevaluate HPV Vaccines"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

       Bez ohľadu na to, čo ste kedy počuli, správny počet dávok očkovania proti HPV (Human Papilloma Virus = ľudský papilómavírus; vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice - pozn. prekl.), ktoré akékoľvek dievča (či chlapec) potrebuje, je NULA. Sú to jedny z najnebezpečnejších očkovacích látok na svete, aké kedy boli vymyslené — a jedna z nich, Gardasil (na Slovensku sa predáva pod značkou Silgard - pozn. prekl.), bola spojená s úmrtiami a mrzačením mladých dievčat, odkedy prvýkrát prišla na trh.

       Teraz zistila nová štúdia "tej druhej" vakcíny proti HPV — Cervarixu, — že dve dávky sú rovnako účinné ako zvyčajná trojdávková schéma. Presnejšie by mali povedať, že sú rovnako neúčinné.

       Výskumníci použili údaje o 7.466 ženách, ktoré boli zaočkované buď Cervarixom alebo očkovacou látkou proti nákazlivej žltačke typu A. Aj keď ženy, zaočkované Cervarixom, mali pôvodne dostať všetky tri dávky, 20% z nich dostalo len jednu či dve. Možno v očkovaní nepokračovali keď zakúsili nežiaduce účinky ako je bolesť, únava, závraty, nevoľnosť či hnačka.

       Bez ohľadu na osobné dôvody, zvyšok série nedokončili. O 4 roky neskôr ženy, čo dostali len 2 dávky, boli "rovnako chránené" ako tie, čo dostali tri dávky — a výskumníci hovoria, že tie, čo dostali dokonca len jednu dávku, mali tiež vysokú úroveň ochrany.

       Aký to nezmysel! Rakovina krčka maternice nie je niečo, čo sa objaví za 4 roky — a určite nie za 4 roky po očkovaní mladých dievčat proti HPV, ktoré sa vykonáva od 9. roku života, alebo dokonca ešte skôr. Kedy ste naposledy videli 13-ročné dievča s rakovinou krčka maternice?

       Ale ako som už uviedol vyššie, nie je dôvod diskutovať o počte dávok — pretože Vaša dcéra či vnučka nepotrebuje ani jednu.

       Médiá s obľubou nazývajú Cervarix a Gardasil "vakcínami proti rakovine krčka maternice", ničím takým však v skutočností nie sú. Chránia len proti niektorým kmeňom pohlavne prenosného HPV, ktoré spôsobujú rakovinu krčka maternice. A chránia len po obmedzený čas.

       To znamená, že dievča, ktoré teraz utrpí vážny nežiaduci účinok očkovania, môže neskôr stále dostať rakovinu krčka maternice!

       Je to to najhoršie z oboch svetov — a preto dokonca aj rodiny, ktoré normálne podstupujú každé jedno povinné očkovanie, hovoria očkovaniu proti HPV jasné NIE.

       Mali by ste sa však vyhnúť aj ostatným očkovaniam. Čítajte http://douglassreport.com, aby ste zistili prečo.

 


Preklad tohto článku zabral prekladateľovi približne 50 minút čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com