Vedecká štúdia spája autizmus s použitím buniek z potratov pri výrobe vakcín

28.04.2010 02:00

Washington, DC - 21.IV.2010 - Steven Ertelt, LifeNews.com

 

       Pôvodný článok: "Study Suggests Link Between Autism and Use of Cells From Abortions in Vaccines"
       z angličtiny preložila: Zuzana Böhmeová,
       preklad doladil a jazykovo upravil: Ing. Marián Fillo
.

 

       Dvaja zástancovia pro-life hovoria, že nová štúdia, ktorú vypracovala EPA (= Environmental Protection Agency = US agentúra na ochranu životného prostredia - pozn. red.), poukazuje na koreláciu medzi používaním buniek z umelo potratených detí v očkovacích látkach a zvýšeným výskytom autizmu. Hovoria, že štúdia odhaľuje ďalší problém pre zástancov pro-life (= za život = ľudia odmietajúci umelé potraty - pozn. red.), ktorí sú už beztak dosť znepokojení využívaním umelých potratov na výrobu vakcín.

       Štúdia publikovaná vo februári (zrejme r. 2010 - pozn. red.) v časopise Environmental Science & Technology potvrdzuje rok 1988 ako „bod zmeny“ v náraste výskytu autistických porúch.

       „Aj keď diskusia o povahe nárastu autizmu pokračuje, nedá sa vylúčiť, že jeho nárast je reálny a je spôsobený (aj) vonkajšími environmentálnymi príčinami stresu,“ hovorí štúdia.

       Rok 1988 je veľmi dôležitý, pretože, ako poznamenáva pro-life bloggerka Jill Stanek, Sound Choice Pharmaceutical Institute (= SCPI) udáva, že to je rok, v ktorom Advisory Committee on Immunization Practices (= poradný výbor pre očkovacie postupy - pozn. red.) pridal medzi svoje odporúčania druhú dávku MMR vakcíny, obsahujúcu bunky umelo potratených detí.

       Štúdia našla ďalšie dva body zmeny:

  • rok 1981 - dva roky po tom, čo bola na použitie v USA schválená vakcína MMR II obsahujúca "potratové" bunky
  • rok 1995 - rok schválenia vakcíny proti ovčím kiahňam, taktiež vyrábanej na bunkách umelo potratených detí 

 

       Jim Sedlak, viceprezident American Life League, dnes (= zrejme 21.IV.2010 - pozn. red.) povedal, že jeho skupina sa prídáva k SCPI vo výzve k uzákoneniu Zákona o poctivom označovaní tovarov (značkami potvrdzujúcimi, že na ich výrobu neboli použité bunky z potratených detí) a o informovanom súhlase, aby sa ľudia dozvedeli o tejto súvislosti a o používaní buniek detí, ktoré sa stali obeťami potratov. „Štyri roky poukazujú dôkazy na spojitosť medzi vakcínami používajúcimi DNA z umelo potratených detí a nárastom početnosti autistických porúch.“ povedal. „Rodičia potrebujú a zaslúžia si poznať riziká očkovania vakcínami, ktoré sú vyrobené z buniek odvodených z tiel umelo potratených detí. Zatiaľčo farmaceutický priemysel ignoruje dôkazy a naďalej vystavuje naše deti riziku, Sound Choice vedie štúdie o vplyve DNA zostatkov ľudského plodu vo vakcínach na rozumový rozvoj a autizmus detí." pokračoval Sedlak.

 

       Jill Stanek rovnako komentovala nový vývoj:

       „Vždy som čítala o tom, že ortuť používaná vo vakcínach spôsobuje autizmus, hoci veľa štúdií tvrdí, že to nie je pravda.“ povedala a poznamenala, že SCPI odhaľuje pravú podstatu tejto myšlienky. „Konšpiračného teoretika vo mne zaujíma, či je ten istý druh ideologických vinníkov, ktorých vidíme zakrývať súvislosť medzi umelými potratmi a rakovinou prsníka, zapletený aj do tejto veci. To by mohlo napr. narobiť obrovskú víchricu v experimentovaní s kmeňovými bunkami z embryí. Veľké farmaceutické firmy môžu očakávať obrovské skupinové žaloby, ak sa toto dokáže." dopĺňa Stanek.
       Je celkom dobre možné, že vírusom napadnutá DNA z umelo potratených detí spôsobí spúšť v DNA zdravých detí. dodala.

 
       SCPI predstaví svoje štúdie na zasadaní International Society for Autism Research (= medzinárodná spoločnosť na výskum autizmu - pozn. red.) v máji 2010.

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com