Tenpenny, Dr. Sherri

16.05.2010 02:34

fotografia - Dr. Sherri Tenpenny       Dr. Sherri Tenpenny je uznávaná ako jeden z najzasvätenejších a najotvorenejších praktických lekárov v USA, čo sa týka vplyvu očkovania na zdravie.

       Ako členka prestížnej Národnej asociácie rečníkov (= National Speaker's Association; myslí sa v USA - pozn. prekl.) je známym obhajcom slobodnej voľby v zdravotníctve, vrátane práva na odmietnutie očkovania. Ako medzinárodne známa rečníčka je vyhľadávaná pre svoju schopnosť prezentovať spoľahlivé vedecké informácie ohľadom rizík očkovania a varovania, ktoré sa z kruhov konvenčného (= oficiálneho alopatického - pozn. prekl.) zdravotníctva sotva dozviete. Čo je najdôležitejšie, v zdravotnom stredisku OsteoMed II ponúka jedinečné liečebné metódy pre tých, ktorí boli zdravotne postihnutí očkovaním.

       Dr. Tenpenny získala svoj doktorský titul na Univerzite v Tolede, Ohio, USA. Štúdium lekárstva absolvovala na Vysokej škole osteopatickej medicíny v Kirksville, Missouri, USA. Dr. Tenpenny je certifikovaná v pohotovostnej medicíne (tzn. medicíne naliehavých, núdzových prípadov, angl. emergency medicine - pozn. prekl.) od r. 2005 a v osteopatickej manipulatívnej medicíne od r. 1995.

       V rokoch 1987-1995 - pred začiatkom svojej kariéry na poli alternatívnej medicíny - bola Dr. Tenpenny riaditeľkou pohotovosti na Blanchard Valley Regional Hospital Center (= krajské zdravotné stredisko Blanchardského údolia - pozn. prekl.) vo Findlay, Ohio, USA. V roku 1994 spolu s podnikateľským partnerom otvorila vo Findlay OsteoMed - lekársku prax zameranú na osteopatickú manipulatívnu medicínu.

       V roku 1996 sa presťahovala do Strongsville, Ohio, USA, kde založila OsteoMed II, rozšíriac tak svoju prax a víziu skombinovaním toho najlepšieho z konvenčnej a alternatívnej medicíny. V roku 2004 sa OsteoMed presťahoval do Middleburg Heights, Ohio, USA, kde sídli doteraz. OsteoMed už navštívili pacienti z 38 štátov USA a 9 krajín, aby vyriešili svoje zdravotné problémy.

       Súc oddaná zdraviu a blahu svojich pacientov, Dr. Tenpenny vytvorila celý rad výučbových CD a DVD pre tých, ktorí sa zaujímajú o oblasť zdravotnej starostlivosti, napr. o odstránenie alergií, zdravý spánok, zdravie hormonálnej sústavy a poprsia, poruchy pozornosti, autizmus či štítnu žľazu.

       Dr. Tenpenny prednášala na Cleveland State University a Case Western Reserve Medical School na tému alternatívnej starostlivosti o zdravie. V celoštátnom meradle (myslí sa: v USA - pozn. prekl.) býva hosťom relácií v rozhlase i TV, vrátane celoštátne (myslí sa: v USA - pozn. prekl.) vysielaných relácií "Coast-to-Coast AM", "Alex Jones" and "The Deborah Ray Show". Mnohokrát bola hosťom relácie “Your Health with Dr. Richard Becker” ("Tvoje zdravie s Dr. Richardom Beckerom") vysielanej na Family Network. Jej články boli uverejnené v celoštátnych (myslí sa: v USA - pozn. prekl.) časopisoch, novinách a internetových stránkach, vrátane NewsWithViews.com, Huffington Post a Mothering.com.

       Je autorkou knižných bestsellerov "FOWL! Bird Flu: It's Not What You Think" ("Vtáctvo! Vtáčia chrípka nie je to, čo si myslíte") a "Saying No To Vaccines: A Resource Guide for All Ages" ("Odmietanie očkovania - príručka pre všetky vekové skupiny").

 

       Z anglickej pôvodiny: http://www.huffingtonpost.com/dr-sherri-tenpenny
       preložil Ing. Marián FILLO.

 

Preložené články:

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com