Sircus, Dr. Mark

14.11.2010 22:07

       je plodným spisovateľom, básnikom, výskumníkom v oblasti lekárstva, lekárom, psychológom, hudobníkom, oddaným manželom a rodinným typom. Pravidelne každý týždeň oslovuje svet svojimi článkami. Narodil sa v New Yorku v roku 1952. Od roku 1991 žije v Brazílii. Niektorí ľudia si myslia, že je inšpirovaný Bohom, dokonca aj v lekárskej práci, a že má dobrý vzťah so zdrojom života. Je oddaný Svätej Matke, ale jeho skutočné náboženstvo sa točí okolo zraniteľnosti, lásky a schopnosti načúvať každému srdcu a duši.

       Je držiteľom titulu "doktor orientálnej medicíny" a pred vyše 20 rokmi bol jedným z prvých certifikovaných akupunkturistov v USA. Z rôznych lekárskych škôl vyťažil podstatu, ktorá smeruje k zjednotenému lekárstvu, ktoré môže vykonávať ako alopat, tak i nealopat. Jeden človek o ňom napísal, že v oblasti lekárstva je "zábleskom úžasného vhľadu do veci" a že jeho "metódy liečby chronických chorôb sú nádherné a idú ku koreňu veci". V roku 2002 založil Medzinárodný zväz pre pravdu v lekárstve (International Medical Veritas Association) a zverejňuje komentáre k správam z oblasti zdravotníctva čo najčastejšie.

       Svoju prácu v oblasti psychológie založil na najzákladnejšom duchovnom princípe, že všetko je jednotou, a preto všetok život je zrkadlom nás samých. Jeho práca preto zahŕňa celok života, jednotu všetkých bytostí a všetky aspekty ľudského života a činnosti od lásky a sexuality až po vládu, politiky, ekológiu, lekárstvo, vzťahy a hospodárstvo.

       Je riaditeľom lekárskej organizácie, psychológom farieb/vnemov, ako aj terapeutom komunikácie a načúvania. Komunikácia je kľúčom k všetkým stránkam zmeny. Drží kľúč od našej budúcnosti. Ako v dôverne osobnej rovine, tak aj v celkovej spoločenskej rovine, väčšina ľudských ťažkostí pochádza z biednej komunikácie. Psychológia komunikácie je skutočne zmesou psychológie a duchovnosti, pretože nás priamo zapája do procesu vnútorného rastu i spoločenského vývoja súčasne. Je jedným z mála zástancov "tvorivého sporu", procesu, ktorého úlohou je skupinové vedomie, či už je to medzi dvomi alebo tridsiatimi ľuďmi.

       Jeho najvášnivejším koníčkom v skutočnosti boli peniaze a hospodárstvo, a vydal dlhý rad článkov na tieto témy. Veľkú časť svojej knihy "Into the Ashes" ("Do tla") venoval peňažnej a hospodárskej záhume, ktorú máme pred sebou alebo už nastala - podľa toho kto sme a kde sa nachádzame. "Into the Ashes" ponúka hlboké odpovede, ale nie v zmysle záchrany našej súčasnej civilizácie. Pred nami sú veľké výzvy a je na čase obrniť sa a rozmýšľať o pesimistických možnostiach vývoja a o ochrane svojich rodín a detí.

       Je rodinným typom a je veľmi rád, že 4 z jeho 6 detí žijú s ním na severovýchodnom pobreží Brazílie.

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com