Očkovacie perpetuum mobile

30.03.2016 18:51

Natural News6.II.2015Mike Adams

www.svobodaVockovani.cz Česká verze www.svobodaVockovani.cz

    Pôvodný článok Infographic: Vaccine Circular Logic
    z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

    Očkovacie látky (vakcíny) sú jediným výrobkom, ktorý ťaží z obrátenej obchodnej logiky: čím viac zlyhávajú, tým viac priaznivej publicity sa im dostane a tým viac sa predávajú.

ilustračný obrázok: infografika - kruhová očkovacia logika    Samozrejme, veľká väčšina epidémií prenosných ochorení nastáva medzi už očkovanými deťmi. To nie je žiadnym prekvapením, keď zvážime, ako vlastní špičkoví vedci očkovacieho priemyslu pred rokmi informovali o sfalšovanej očkovacej „vede“ a dokonca prehlásili, že epidémie boli spôsobované MMR vakcínou (proti osýpkam, príušniciam a ružienke — pozn. prekl.) kvôli jej častému zlyhávaniu.

    Očkovací priemysel si už pred dlhým časom uvedomil, že keby jeho výrobky skutočne fungovali, prišiel by rýchlo o svoje príjmy. Ostatne, kto potrebuje vakcínu proti osýpkam, ak niet viac žiadnych osýpok, ktorými by bolo možné strašiť ľudí, aby sa dali zaočkovať? Najdôležitejšou vlastnosťou všetkých moderných vakcín je, že sú úmyselne navrhnuté tak, aby často zlyhávali. Vďaka tomu sa opakujú epidémie a nasleduje klasická dialektika „problém — odpoveď — riešenie“, ktorá posiela panikáriacich rodičov do lekární, aby dali svojim deťom vpichnúť ortuť, formaldehyd, glutaman sodný a hliník (čo sú všetko prísady, stále používané vo vakcínach).

    Toto nie je žiadna konšpiračná teória. Je to niečo, čo pod prísahou vyslovili dvaja vedci z oddelenia vakcín spoločnosti Merck. Títo vedci, ktorí obaja podporujú očkovanie, nemohli ostať ticho, keď im opakovane prikazovali páchať vedecké podvody ohľadne výskumu MMR vakcíny. Môžete si o tom prečítať viac v tomto článku, ktorý podrobne popisuje ich svedectvo pod prísahou.

 

Infografika: Kruhová očkovacia logika

    Nasledujúca infografika vysvetľuje, ako v skutočnosti pracuje očkovací priemysel. Celé to stojí na výrobe chybových výrobkov, ktoré spôsobujú epidémie, ktoré sú následne využité na predaj ešte viac chybových výrobkov dôverčivej verejnosti, ktorá je príliš zaneprázdnená na to, aby si prečítala príbalové letáky očkovacích látok, z ktorých mnohé otvorene pripúšťajú, že vakcíny sú vysloveným vedeckým podvodom, ktorý nie je vôbec podložený akýmikoľvek klinickými skúškami.

    Táto taktika je účinná len preto, lebo nikto v oznamovacích prostriedkoch hlavného prúdu (mainstreamových médiách) sa nikdy neodváži skúmať skutočné dôkazy o podvodoch očkovacieho priemyslu. Očkovacia dogmatika je „nespochybniteľná“, čo znamená, že to samozrejme je zlomyseľný podvod. Skutočná veda sa rozhodne nebojí skutočných pochybností. Skutočná veda znesie aj kritické preskúmanie, očkovací priemysel ho však neznesie.

    Kliknutím na obrázok sa tento zobrazí v plnej veľkosti na novej záložke/v novom okne prehliadača.

Kruhová očkovacia logika (infografika)

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com