Kanadská provincia Ontario navrhuje, aby rodičia neočkovaných detí museli podstúpiť preškoľovacie tábory, plné vládnej očkovacej propagandy

26.05.2016 10:01

Natural News25.V.2016Daniel Barker

 

    Pôvodný článok Ontario proposal would force parents of unvaccinated children into re-education camps featuring government vaccine propaganda
    z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

ilustračný obrázok: dieťa v hľadáčiku očkovacej pušky    Kanadská provincia Ontario navrhuje nové dodatky k svojmu „Zákonu o očkovaní žiakov“ („Immunization of School Pupils Act“), ktorý by od rodičov požadoval, aby podstúpili „vyučovacie hodiny“ skôr, než im schvália výnimku z očkovania pre ich deti.

    Kanada sa spolu s USA a Austráliou stáva čoraz viac autoritárskou vo svojom postoji k očkovaniu a tento nový návrh naznačuje ešte tyranskejší prístup, ktorý sa až priveľmi podobá na porušenie osobných slobôd. Activist Post o tom píše:

„Ontario je najľudnatejšou kanadskou provinciou a už dlho nastavuje trendy v očkovaní, ktoré smerujú k autoritárstvu. Jeho nová iniciatíva Očkovanie 2020 sa snaží stavať na desaťročia starej politike zákonných požiadaviek na očkovanie žiakov a študentov, aby mohli navštevovať školu či štátom schválenú škôlku alebo jasle.

    Ontario sa stalo vodcom celej Severnej Ameriky pri tvorbe centralizovaného rámca pre propagovanie bezplatného očkovania a vytvorením databázy, zvanej „Panorama“, ktorá by mohla „účinnejšie sledovať a analyzovať zaočkovanosť školo-povinných detí“. Údajne to bol „dôležitý krok v kladení základov pre provinčnú databázu očkovaní všetkých Ontarijcov“.

    Avšak napriek veľkým peniazom z verejných zdrojov, za ktoré bol vybudovaný tento systém, je Ontario stále nespokojné a zdá sa, že chce prijať ešte silnejšie opatrenia na dosiahnutie poslušnosti tých, ktorí zostávajú nepresvedčení o propagovaných prínosoch očkovania. V skutočnosti prvá odrážka zoznamu problémov s očkovaním v Ontariu odhaľuje čudnú dvojakosť, keď zvážime výrazne zvýšené vystavenie verejnosti oficiálnemu posolstvu vlády: „Meniace sa postoje verejnosti a väčšie zdráhanie sa očkovať.““

    Inými slovami: vláda pripúšťa, že „postoje“ sa menia, keď verejnosť získava lepšie povedomie o nebezpečenstve, spojenom s očkovaním, ale verí, že jednotliví členovia spoločnosti nemajú schopnosť — alebo právo — urobiť si vlastný názor na základe vlastného skúmania.

 

Strach naháňajúce opatrenie

    Ako článok na Activist Post poznamenáva:

„Čomuľvek, čo hoc' i len vzdialene pripomína takúto ideológiu sa treba z princípu postaviť na odpor.“

    Iní súhlasia, že tieto nové návrhy sú hrozbou pre slobodnú spoločnosť. Joshua Krause z The Daily Sheeple nazval tieto nové návrhy „Strach naháňajúcim opatrením na získanie poslušnosti rodičov,“ ktorí sú skeptickí voči očkovaniu svojich detí:

„Rodičia budú musieť byť dostatočne „preškolení“, aby mohli získať pre svoje deti výnimku z očkovania. Budú musieť preskočiť cez obruč a budú s nimi zaobchádzať ako s nevzdelanými primitívmi, ak budú žiadať späť svoje rodičovské práva. Je zrejmé, že rodičom nemožno veriť, že sa vzdelajú sami aj bez pomoci vlády. Iba vládny kurz v réžii farmaceutických molochov je pravdivý a všetko ostatné je pseudo-veda.“

 

20% Kanaďanov sa „zdráha“ očkovať

    Podľa Kanadskej spoločnosti detských lekárov (angl. Canadian Paediatric Society = CPS) až 20% Kanaďanov sa „zdráha“ očkovať, a majú na to dobrý dôvod: V samotných USA sú ročne hlásené tisíce závažných reakcií na očkovanie. V rokoch 1989–2016 vyplatil Federálny očkovací súd USA vyše 3,1 miliardy amerických dolárov odškodného za očkovaním spôsobené poškodenia zdravia — a aj to len za tých pomerne málo prípadov, ktoré nezmietol zo stola.

    V inom článku na Activist Post sa dočítame (ide o starší článok; čísla som aktualizoval podľa najnovších údajov — pozn. prekl.):

„V období od roku 1989 do 2.V.2016 bolo 4.637 prípadov odškodnených a 9.915 žiadostí o odškodnenie zamietnutých, čo je podľa mňa nechutná karikatúra toho, čím mal Federálny program na odškodňovanie očkovaním spôsobených poškodení zdravia (angl. National Vaccine Injury Compensation Program = NVICP) pôvodne byť podľa zákona č. 99-660.“

    Ale vláda namieto toho, aby povzbudzovala k otvorenej debate, iba jednoducho opakuje mantru farmaceutických molochov a medicínskeho hlavného prúdu (čo je vlastne jedno a to isté — pozn. prekl.), že očkovanie je bezpečné a účinné, zatiaľčo sa zo všetkých síl snaží umlčať akékoľvek hlasy, ktoré si dovoľujú klásť otázky a vyjadrovať pochybnosti.

 

Zdroje:

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com