Informátor: Americký úrad verejného zdravotníctva úmyselne zatajoval údaje o významnom podiele očkovania MMR vakcínou na vzniku autizmu

26.08.2014 09:18

Natural News25.VIII.2014Ethan A. Huff

 

       Pôvodný článok CDC whistleblower exposes massive autism cover-up perpetrated by government agency
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

ilustračný obrázok — autizmus a očkovanie       Úrad verejného zdravotníctva USA (U.S. Centers for Disease Control and Prevention = CDC) je namočený v ohromujúcom zavádzaní verejnosti ohľadne údajnej bezpečnosti trojkombinovanej očkovacej látky proti osýpkam, príušniciam a ružienke (MMR, z angl. Measles = osýpky, Mumps = príušnice, Rubella = ružienka — pozn. prekl.). Špičkový vedec zo CDC, ktorý nedávno upútal pozornosť sťaby anonymný informátor, vyšiel von s pravdou, že CDC vedome zamlčiaval údaje, poukazujúce, že MMR vakcína môže spôsobiť autizmus, obzvlášť u černošských chlapcov, ktorí boli očkovaní pred dosiahnutím veku 3 rokov.

       Hovoriac s Dr. Brianom Hookerom z FAF (Focus Autism Foundation = Nadácia Zameraj sa na autizmus) tento informátor údajne podal žiadosť podľa Zákona o slobodnom prístupe k informáciám, aby zistil pôvodné údaje zo štúdie, ktorú CDC opakovane cituje ako dôkaz bezpečnosti MMR vakcín. Dr. Hooker sa s týmto informátorom zanedlho stretol, aby spoločne odkryli nekalé tajomstvo o tejto poprednej štúdii, s ktorým verejnosť nikdy nebola oboznámená: MMR vakcína vedie k 340%-nému nárastu rizika autizmu u černošských chlapcov.

      Dr. Hooker pod vedením tohto informátora zverejnil túto informačnú rozbušku v najnovšom vydaní recenzovaného (peer-reviewed) vedeckého časopisu Translational Neurodegeneration. Zistil, že testy MMR vakcíny, vykonané na malých černošských chlapcoch, narodených v rokoch 1986 až 1993, boli úmyselne zmanipulované, aby zakryli súvislosť medzi MMR vakcínou a autizmom. Táto manipulácia spočívala vo vyradení vysokého percenta účastníkov štúdie z konečného testovaného súboru osôb.

       „Po tom, čo boli zozbierané údaje o 2.583 deťoch z Atlanty, štát Georgia, ktoré boli narodené v rokoch 1986–1993, výskumníci CDC vyradili deti, ktoré nemali platný rodný list štátu Georgia, čím znížili testovanú vzorku u 41%,“ vysvetľuje tlačová správa FAF. „Zavedením tohto prebytočného kritéria do analýzy bol počet testovaných osôb značne obmedzený, čím tieto zistenia stratili štatistickú silu a bola popretá silná súvislosť medzi MMR vakcínou a autizmom u černošských chlapcov.“

 

Coleen Boyle, riaditeľka Federálneho strediska pre vrodené vady a poruchy vývinu pri CDC, klamala pred Kongresom o bezpečnosti MMR vakcíny

       Po tom, ako správy o tomto ohavnom podvode CDC vyšli na povrch, odborník na gastroenterológiu Dr. Andrew J. Wakefield, ktorý bol ohováraný a očierňovaný korporátnymi médiami za jeho vlastné zistenia o súvislosti MMR vakcíny s autizmom, zrežíroval krátky dokumentárny film, aby o tom povedal svetu, a umiestnil ho na Vimeo.com. Film poukazuje na to, že riaditeľka NCBDDD (National Center on Birth Defects and Developmental Disabilities = Federálne stredisko pre vrodené vady a poruchy vývinu) pri CDC — Coleen A. Boyle — klamala pred Kongresom (dolná komora parlamentu USA — pozn. prekl.) o zisteniach pôvodnej štúdie CDC, ktorá bola tvrdo zmanipulovaná, aby zakryla súvislosť očkovania MMR vakcínou s autizmom.

       „IoM (Institute of Medicine = Výskumný ústav lekársky) vyhodnocoval tento problém v roku 2004 a znovu v roku 2011, pričom jeho závery sa neopierajú o prácu, vykonanú v CDC, ale o celkové údaje, podľa ktorých očkovacie látky a ich zložky nezvyšujú riziko autizmu,“ svedčila Collen Boyle pred Dozorným výborom pre reformu štátnej správy v roku 2012.

       Coleen Boyle, ktorá bola spoluautorkou zmienenej štúdie CDC, tvrdiacej, že MMR vakcína je bezpečná, samozrejme nie je jediným klamárom, ktorý v tom má prsty. Dr. Frank DeStefano, MPH, riaditeľ Kancelárie pre bezpečnosť očkovania (Immunization Safety Office) pri CDC, čo je oddelenie aktívne propagujúce očkovanie, a Dr. Marshalyn Yeargin-Allsopp, epidemiologička a vedúca Oddelenia CDC pre poruchy vývinu, sú tiež spoluzodpovední za tvrdenie, že veda preskúmala MMR vakcínu a zistila, že je bezpečná a nezvyšuje riziko autizmu.

       Profily týchto osôb môžete nájsť tu:

       Takéto tvrdenia sú vysloveným podvodom, hovorí spomínaný informátor, ktorý sa tiež priznal, že hlboko ľutuje svoj vlastný podiel na zatajovaní údajov, ktoré jasne poukazovali na súvislosť MMR vakcíny s autizmom. Podľa tohto informátora CDC o tejto súvislosti vedel prinajmenšom od roku 2003, ale vedome sa rozhodol zatajiť ju. CDC sa tiež rozhodol šíriť mýtus o tom, že MMR vakcína je úplne bezpečná a nijakým spôsobom nesúvisí s autizmom.

       „CDC vedel o tejto súvislosti medzi vekom podania prvej dávky MMR vakcíny a výskytom autizmu u černošských chlapcov prinajmenšom od roku 2003, ale rozhodol sa zatajiť ju,“ tvrdí Dr. Hooker vo filme, potvrdzujúc informáciu, ktorú dostal od tohto informátora.

 

Podvodný „očkovací súd“ dokonca priznal súvislosť očkovania s autizmom skrz odškodnenia

       Súvislosť očkovania s autizmom je ďalej zjavná zo skutočnosti, že NVICP (National Vaccine Injury Compensation Program = Federálny program na odškodnenie obetí očkovania v USA) ju v početných prípadoch potvrdil v tzv. „očkovacom súde“ priznaním odškodnenia rodinám poškodených detí. Napr. v decembri 2012 boli očkovacím súdom priznané odškodnenia dvom rôznym rodinám s deťmi, ktoré sa stali autistami krátko po podaní MMR vakcíny.

       „Stratili sme 10 rokov výskumu, pretože CDC je teraz tak veľmi ochromená čímkoľvek, čo má vzťah k autizmu,“ tvrdí spomínaný informátor, ktorý pracoval pre CDC vyše 10 rokov. „Nerobia to, čo by mali robiť, pretože sa boja hľadať veci, ktoré by mohli s autizmom súvisieť.“

       Aké pohnútky sa skrývajú za pokračujúcou neochotou CDC priznať pravdu o MMR vakcíne a autizme? Podľa Dr. Davida Lewisa, PhD., bývalého vyššie postaveného mikrobiológa v Kancelárii pre výskum a vývoj (Office of Research and Development) Úradu pre ochranu životného prostredia USA (Environmental Protection Agency = EPA; obdoba Ministerstva životného prostredia SR — pozn. prekl.), vládne úrady denno-denne skresľujú vedecké údaje, aby si zachovali tvár a udržiavali ilúziu svojej dôležitosti.

       „Práca pre vládu sa v ničom neodlišuje od práce pre korporácie,“ povedal Dr. Lewis. „Buď idete predpísaným smerom alebo si musíte nájsť iný spôsob obživy. Nikoho by neprekvapilo, keby Merck zverejnil nespoľahlivé údaje v prospech bezpečnosti jeho výrobkov. Prečo by malo niekoho prekvapiť, že CDC zverejňuje skreslené údaje, podľa ktorých sú očkovania, ktoré CDC odporúča, bezpečné? Potrebujeme lepší systém, v ktorom budú mať vedci slobodu byť čestnými.“

 

Zdroje:

 

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com