Dagmar Cvečková — Marketing a PR při uvádění nové vakcíny proti rotavirům na trh

19.01.2015 14:28

dagmar_cveckova_001.jpg       Přátelé, v dnešním příspěvku se budeme moci podívat přímo do „kuchyně“ lidem, kteří mají na starosti marketingové a PR záležitosti při uvádění nové očkovací vakcíny na trh. Jejich heslo je jednoduché: Vzbudiť záujem o ochorenie a vyvolať potrebu očkovania. Hlavní protagonistkou bude pí. Dagmar Cvečková, která pracuje pro společnost Snowball Communications

       Dagmar Cvečková musela být za svoji „práci“ jistě dobře finančně ohodnocena, jelikož výsledný produkt — Rotavirus.sk farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline se podle statistik dobře prodává. Přátelé, zde je k dispozici odkaz na on-line PDF soubor, kde najdete kompletní postupné kroky, které byly použity při propagaci této očkovací vakcíny.

       S pozdravem

Jan Bergmann,
Kanal 22
— Alternativní internetový portál

 

       P.S.: Přátelé, musel jsem provést určitou textovou změnu v tomto příspěvku a to z důvodu stížnosti pí. Dagmar Cvečkové. Zde je k dispozici kopie emailové zprávy, která byla doručena redakci Kanalu 22:

 


(cveckova@snowball.sk)

       Dobrý deň,

       žiadam Vás o okamžité odstránenie súboru:

  • dagmar_cveckova_ceo_marketing_uvedeni-nove-vakciny-na-trh_001

z Vášho portálu, nakoľko nie je na stránke zverejnené oprávnene. Zverejnený bol bez súhlasu autora a teda ide o porušovanie autorských a vlastníckych práv. Pokiaľ súbor neodstránite do 24 hod., bude na Vás podaný trestný oznam za neoprávnené používanie tohoto súboru.

       S pozdravom,

Mgr. Dáša Cvečková
CEO/Managing Partner
SNOWBALL COMMUNICATIONS, s.r.o.


 

       Pôvodný článok sme s dovolením autora prevzali z:

 

Komentár šéfredaktora

       Dotknutý súbor bol zverejnený na webe a nebol nijak ukradnutý. Ak chce Mgr. Cvečková protestovať, mala by svoj protest adresovať tomu, čo ho zverejnil prvýkrát, a to rozhodne nebol ani Jan Bergmann, ani ja, ani žiadny bojovník za slobodu v očkovaní. Mgr. Cvečková dobre vie, kto jej prezentáciu prvýkrát zverejnil a keď už bola raz zverejnená, vyznieva jej pokus o stiahnutie z webu maximálne trápne.

       Každý, kto si tú prezentáciu prezrie, musí pochopiť, že tu vôbec nejde o autorské práva, ktorými sa Mgr. Cvečková oháňa. Ide tu len a len o špinavý podvod, na ktorom sa ona zúčastnila, podvod na lekároch, rodičoch a v konečnom dôsledku na nevinných a bezbranných malých deťoch v prvom roku svojho života. Prezentácia Mgr. Cvečkovej jasne dokazuje, ako boli títo ľudia podvedení a práve preto sa — keď jej (prípadne niekomu inému) dodatočne docvakli dôsledky zverejnenia tejto prezentácie na PR (resp. všeobecne povesť) zákazníka, tzn. výrobcu vakcín GlaxoSmithKline (GSK) — všemožne bráni tomu, aby jej kompromitujúca prezentácia visela na webe. Prinajmenšom tak mi to pripadá z tej prezentácie a následnej snahy Mgr. Cvečkovej o jej stiahnutie z webu. Ale možno je to úplne inak. Nechajme sa prekvapiť. Možno nám Mgr. Cvečková poskytne nejaké hodnovernejšie vysvetlenie.

       Povráva sa inak, že GSK už nie je klientom Snowball Communications, a ak je to pravda, mohli by sme sa opýtať, či dôvodom GSK odstúpenia od využívania služieb Snowball Communications nebolo práve uniknutie tejto prezentácie na verejnosť. Keďže nie sme žiadni hlavno-prúdoví (mainstreamoví) propagandisti, dali sme priestor druhej strane, v tomto prípade Mgr. Cvečkovej, ktorá má teraz možnosť odpovedať na tri otázky:

  1. Je farmaceutická firma GlaxoSmithKline (GSK), výrobca vakcíny Rotarix proti rotavírusom, ako aj mnohých ďalších vakcín a liečiv, ešte stále klientom Snowball Communications, alebo už služby Snowball Communications nevyužíva?
  2. Prečo sa bránite tomu, aby bola Vaša prezentácia o úspešnej reklamnej/PR kampani pre Rotarix zverejnená na internete?
  3. Ak GSK už nie je klientom Snowball Communications, bol dôvodom upustenia GSK od využívania PR/marketingových služieb Snowball Communcations únik spomínanej prezentácie na verejnosť?

       Nebudeme si predsa vymýšľať a fabulovať o konšpiráciách, ako sa tomu odborne hovorí, a dávame priestor na vyjadrenie (ako sme to doposiaľ vždy robili) aj druhej strane. Takže sme Mgr. Cvečkovej poslali tieto tri otázky e-mailom a jej prípadnú odpoveď radi zverejníme nižšie. Ak teda vôbec odpovie.

Ing. Marián Fillo
šéfredaktor www.slobodaVockovani.sk

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com