Senior

Helena 19.12.2014
Veľmi dobrý článok - dôchodcovia ďakujú. Presne takto píše aj pán MUDr. Mercola na svojom webe. Veľmi rada čítam jeho články a počúvam jeho videa (veľakrát hovorí aj s inými lekármi). Je tam veľa článkov o očkovacom biznise. Hovorí, aby sa seniori nedali zaočkovať proti chrípke...Veľmi rada počúvam aj videa MUDr. Saputo + jeho manželky - majú nám čo povedať, nám seniorom.
A aký je skutkový stav? Teraz napr. lekári u nás veľmi tlačia na dôchodcov, aby sa dali zaočkovať proti chrípke. Ak sa nedajú tak sú k nim agresívny a veľmi neochotní. Už poznám dva prípady čo z toho teraz veľmi ochoreli. Pochopiteľne zametie sa to pod koberec. Dôchodcovia v mojom okolí vo veľkom berú lieky na vysoký tlak, cholesterol, lieky proti osteoporóze, psychiatrické lieky. Plakala by som.
Pred nedávnom som vytlačila cca 10 strán pod akými "tricky" názvami sú uvedené gmo kukurica, gmo sója, gmo bavlníkový olej. Seniori si neuvedomujú, že prídavné látky v liekoch sú naplnené týmito "dobrôtkami" čo vytvorí rakovinu a x ďalších chorôb. Mnohé prídavné látky v liekoch sú vyrobené v továrňach v Číne a Indii, ktoré prejdú kontrolou raz za 10 rokov.
Ale aj ja dnes poobede som rozmýšľala čo je menšie zlo: ísť na prechádzku do parku a vdychovať "zdravučký" chemtrailsový vzduch alebo byť "zakuklená" v byte.
Lenže aj ja som neskoro zobudená. Pred 30 rokmi som sa dala zaočkovať proti chrípke a stala som sa z toho alergikom.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018
(2 dospelí + 3 deti):

611,82 €

súčet všetkých príspevkov