Mizantropi sa ozývajú

Jano 02.02.2014
Nebezpečný 'vakci-fanatik'? Nie, jediné, čo chcem je to, aby sa tak o tridsať rokov nevrátili epidémie tuberkulózy a čierneho kašľa a čo ja viem, čoho ešte, ohrozovali mojich blízkych (a ohrozovali ešte aj môj život, masívne epidémie ak raz vypuknú môžu zmutovať a potom za vhodných okolností nakaziť aj zaočkovaných). A tiež nechcem, aby deti nezodpovedných rodičov (ako napríklad aktivisti proti očkovaniu) netrpeli týmito chorobami, nie som mizantrop.

Pokiaľ si niekto myslí, že napríklad fakt o potlačení tuberkulózy je blbosť, nech si to proste overí (mimochodom, o žiadnom vyhynutí som nehovoril, tuberkulóza stále existuje v rozvojových krajinách a mnohí ľudia sú jej nosiči bez príznakov). Ak tu niekto uvedie ako prípad blbosti fakt, je jasné, že ho nikto neberie vážne.
Evidentne ujo Premek má problém vyvrátiť jediné tvrdenie, tak jediné, čo môže skúsiť, je to celé zmiesť zo stola jedinou vetou.

A len tak mimochodom, s očkovaním nič nepreháňam, keď som v škôlke nejak zmeškal ovčie kiahne (plané neštovice, aby Česi rozumeli), tak som sa na očkovanie vykašľal (všade sa akosi predpokladá, že všetci ľudia to mali v škôlke, keďže pre deti je to málo nebezpečné a tak ich proti tomu ktovieprečo neočkujú). V devätnástich som to schytal v plnom (keďže som už bol dospelý, a táto choroba je pre dospelých dosť nebezpečná), dostal som horúčky že som takmer ani chodiť nevládal (samotné vyrážky boli skôr otrava). Takéto horúčky spôsobuje aj kopa iných chorôb, ako osýpky alebo čierny kašeľ, a nič takéto nikomu neprajem. Táto stránka ich evidentne niekomu praje, neviem, kto je tá banda mizantropov, čo za týmto stojí (a na koho vilu tie finančné príspevky idú).

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov