Re:Pozdrav

franto používajúci filipa 18.01.2014
Tak mi napadlo, pán Fillo, že ak počas trvania kongresu uverejníte na titulke: "Srdečne pozdravujeme delegátov práve prebiehajúceho vakci-zjazdu na Štrbskom Plese! :-)", tak sa vôbec nečudujem, že s Vami odmietajú komunikovať a nereagujú ani na Vašu korešpondenciu. Podľa stránky http://www.sls.sk/11.html je Slovenská epidemiologická a vakcinologická spoločnosť súčasťou Slovenskej lekárskej spoločnosti, tak ako ďalších x odborných lekárskych spoločností. Takéto kongresy sú normálnou formou odborného rastu v každej vedeckej komunite. Ak ich Vy nazvete "delegátmi" a kongres "zjazdom", tak ste sa znížili na úroveň nevzdelaného neokrôchanca. Aj keď ste dali na koniec smajlíka.
To hovorím ako nie lekár, keď som si pozrel stránku SLS, po tom, čo ma zaujalo na Vašej stránke vyjadrenie "vakci-zjazd". Urobili ste z lekárov (najmä pediatrov a epidemiológov, lebo zrejme tí sú tam najviac zastúpení) masu hlupákov totálne indoktrinovaných nejakou podľa Vás asi "vacki-ideológiou", ľudí bez kritického názoru, ktorí slepo verklíkujú niečo, čo im tam hlavní "vakci-ideológovia" a farmafirmy nahustia do hlavy. Ako keby tí lekári nemali za sebou štúdium a osobné skúsenosti a boli neschopní si urobiť z toho všetkého aj vlastné závery a kriticky sa pýtať na nové skutočnosti v ich odbornosti.
Ako som napísal, nečudujem sa, že s Vami odmietajú komunikovať. Ak by napr. historici robili odbornú konferenciu o druhej svetovej vojne a chcel by sa na ňu prihlásiť popierač holokaustu, tak sa s ním baviť nebudú. O to viac, keby si od takého popierača mohli o sebe prečítať kopec urážok na jeho stránkach. Presne tak je to aj s odporcami očkovania.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov