Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:oni nevědí

No ja citam nasledovne 13.03.2013
No neviem ako ty, ale ja tam citam jasne... dokonca je to jasne zakzane poskytovat tvoju kartu inemu ako osetrujucemu lekarovi. Ani ziaden nesuhlas pisat nemusis

zdravotnicky pracovnik je aj uradnik ruvz? Pochybujem. Cize odvolavat sa na tvoju zdravotnu kartu nemoze nikto. TO vsetko je len udanie lekara, cize co lekar uda alebo neuda je len a len v jeho moci!!!!!!!!!!

Takze ak lekar neuda co nemusi, tak ani ruvz vam nemoze nic.

Cize inak, lekar sa nemoze vyhovarat ze "on musel" nemusel....

§23
(3) Poskytovateľ je povinný zabezpečiť, aby k osobitnej zdravotnej dokumentácii nemali prístup iné osoby ako ošetrujúci lekár a v nevyhnutnom rozsahu zdravotnícki pracovníci.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018
(2 dospelí + 3 deti):

611,82 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com