Re:oni nevědí

Mili 11.03.2013
Paní doktorko, souhlasím s Vámi, snažím se pediatry takto vidět, alespoň ty, kteří, jak jste citovala Písmo, nevědí, co činí. Bylo těžké odpustit pediatrovi mé dcery nejen kvůli osudnému očkování, ale i jeho lehkovážnému přístupu k očkování a hlavně jeho následkům, jeho neschopnost je diagnostikovat a včas si díky tomu uvědomit, že se s dítětem děje něco velmi závažného. Nakonec se mi podařilo se s tím srovnat právě způsobem, který jste popsala, uvědomila jsem si, že je přesvědčen a aspoň tenkrát nebyl schopen překročit svůj stín. Sama si uvědomuji, že i já jsem vlastně přistupovala k očkování lehkovážně, nechtěla jsem být tzv. extremista, ačkoliv už tenkrát se ke mě informace o možné škodlivosti dostaly.
Co je však pro mě mnohem těžší odpustit, s čím se stále nemohu a vlastně ani nechci srovnat, že přední odborníci na pediatrii a očkování o možné škodlivosti dobře vědí a považují to za přijatelnou oběť. Prof. Janda v pořadu Máte slovo prohlásil jasně, že o nežádoucích účincích samozřejmě vědí a že tyto mohou být velmi závažné i smrtící, ale tato ztráta je nesrovnatelná s možnými ztrátami, pokud by se neočkovalo a proto je nutné povinné očkování. Parafrázuji to, musela bych najít ten pořad, abych ho citovala přesně, ale bylo to v tomto smyslu. Také prof. Primula jasně deklaroval, že o výskytu závažných NÚ dobře vědí, ale stejně je pro ně zřejmě taková oběť přijatelná, když jim vyhovuje povinné očkování. Ono to vypadá "rozumně", pokud se to nestane zrovna vám. Kdo jim dal právo obětovat moje dítě, jak nám i s tímto vědomím mohou povinně vnucovat očkování? Nejde jen o lékaře, stejně politici, úředníci, ale odborníci (alespoň ti z NIKO a dalších vakcinačních institucí) na tom nesou zásadní díl viny, protože se rozhoduje podle jejich doporučení. Nechci spekulovat o jejich podplacenosti farmafirmami, stačí mi výše popsaný názor, že mají právo rozhodovat, kdo bude obětován a že těch pár mrtvých nebo postižených dětí je přijatelná daň. Oni nakonec způsobili, že moje malá byla očkovaná a doplatila na to životem. K tomu jsme neustále svědky, jak silou své odborné autority zpochybňuji souvislost poškození našich dětí (ne tedy přímo mého) s očkováním. Tohle se odpouští těžko, nejde totiž o omyl ani o neznalost, ale neskutečnou bohorovnost.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018
(2 dospelí + 3 deti):

611,82 €

súčet všetkých príspevkov