svedectvo

patricia 27.11.2019

Dobrý deň, všetci, som tu, aby som sa podelil o svoj nečakaný zázrak, ktorý sa mi prihodil pomocou Dr.OGUNAMENA. Bol som šťastne ženatý s dvoma deťmi; žili sme spolu ako jeden, pretože sme sa navzájom milovali. Zrazu sa môj manžel začal správať smiešne a neskoro v noci sa držal. Zobral som si čas, aby som vedel, čo sa v skutočnosti deje, a uvedomil som si, že ma podvádza. Neskôr mi povedal, že nemôže pokračovať so mnou, dokonca som ho prosil, ale nikdy nepočúval. Najhoršie na tom bolo, že nechal mňa a moje dve deti, aby si ich všimli. Nemohol som však urobiť nič, aby som ho zastavil alebo priviedol späť ku mne. Pracujem tak tvrdo, aby som školným deťom platil školné a iné povinnosti za dobré tri roky. Plačem celý deň a noc, pretože som nevedel, čo mám robiť, aby sa môj manžel vrátil ku mne až do tohto verného dňa, keď som čítal príspevok jednej pani Nicole, ktorá svedčí o tom, ako jej veľká kúzla pomohla získať ju späť späť. Chcel som len skúsiť svoje šťastie, pretože som nikdy neveril, že to bude fungovať, ale povedal som, že to skúsim. Skontaktoval som sa s veľkým kúzelníkom a povedal mi, aby som sa nebál, že sa môj manžel ku mne nevráti v dohľadnej dobe potom, čo musel dokončiť kúzlo, ktoré vrátim späť svojmu manželovi. Neuveriteľné sa stalo v nedeľu, keď mi zavolali, a bol som taký prekvapený, keď som počul hlas svojich manželov, ktorý sa mi ospravedlňoval, že je tak ospravedlňovaný za všetky svoje zlé správy a hovoril mi, že sa vracia domov, aby odstránil všetky bolesti a ťažkosti, ktoré priniesol. nado mnou. Wow! Naozaj som ocenil skvelú prácu Dr.OGUNAMENA. Vždy uznám vaše „ÚSPECHOVÉ PRÁCE“ a nemôžem povedať nič iné, než povedať celému svetu o mojom zázraku. Takže, ak tam niekto číta tento príspevok a máte podobný problém, ako je tento, nebojte sa, už pre vás nie je Dr.OGUNAMEN, môže vám tiež ponúknuť akýkoľvek druh pomoci, ako je napríklad Zmierenie manželstva a vzťahu, Liečba oparu genitálií a všetko typy chorôb, súdne prípady, tehotenstvo, duchovná ochrana a veľa iného. E-mail: {ugbegundenger@gmail.com}

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov