Hej, som tak nadšená, že som rozvedená Manželstvo bolo obnovené

Diana 13.01.2019
Hej, som tak nadšená, že som rozvedená Manželstvo bolo obnovené a môj manžel je späť, keď opustil mňa a naše 2 deti pre inú ženu. Po 8 rokoch manželstva som sa ja a môj manžel v jednej alebo tej istej hádke, kým mi konečne neopustil a presťahoval sa do Kalifornie, aby bol s inou ženou. cítil som, že môj život je u konca a moje deti si mysleli, že už nikdy neuvidia svojho otca. snažila som sa byť silná len pre deti, ale nemohla som ovládať bolesti, ktoré ma trápia srdce, moje srdce bolo plné bolesti a bolesti, pretože som bol skutočne zamilovaný do môjho manžela. Každý deň a noc si o ňom myslím a vždy si želám, aby sa vrátil ku mne, bol som naozaj rozrušený a potreboval som pomoc. Preto som hľadal pomoc online a narazil som na internetovú stránku, ktorá naznačovala, že doktor Mohamed môže pomôcť dostať ex späť rýchlo , Takže som mal pocit, že by som sa mal vyskúšať. Kontaktoval som ho a povedal mi, čo mám robiť a ja som to urobil, potom urobil pre mňa (kúzlo lásky). O 28 hodín neskôr ma naozaj zavolal môj manžel a povedal mi, že mi chýba tak veľmi mne a deti, tak úžasné! Tak sa vrátil ten istý deň s množstvom lásky a radosti a ospravedlnil sa za svoju chybu a za bolesť, ktorú spôsobil mne a deťom. Potom od toho dňa bolo naše manželstvo silnejšie ako to bolo predtým, všetko vďaka pánovi Mohammedovi. je tak mocný a rozhodol som sa, že sa môj príbeh na internete podelím o to, že doktor Mohammed skutočné a silné kúzelník, ktorý sa budem vždy modliť, aby som žil dlho, aby pomohol svojim deťom v čase problémov, ak ste tu a potrebujete svoj ex alebo sa váš manžel presťahoval k inej žene, už neplač, kontaktujte túto silnú kúzelnú kariéru. Tu je jeho kontakt: Pošlite mu e-mail na adresu: monicaspiritualtemple@gmail.com, môžete mu tiež zavolať alebo ho pridať do aplikácie Whats-app: +2348134493948

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov