Jurgentom96@gmail.com

Kim 10.12.2018
Volám sa Kim, chcem použiť toto médium na zdieľanie svojho krátkeho svedectva so svetom o tom, ako som do štyridsiatich hodín vrátil so svojim bývalým manželom pomocou mocného a veľkého kúzelníka DR LOVE. Nikdy som neveril v kúzla ani v mágii, kým som sa nestretol s týmto skvelým mužom. Budem navždy vďačný vám, pane. Tu je môj príbeh. Po 9 rokoch manželstva so svojím manželom, Stevenom. Rozvedel ma a oddelil sa od mňa a môjho dieťaťa. Jedného dňa, keď som prechádzal cez internet pri hľadaní práce, videl som rôzne svedectvá o tom, ako im muž pomohol so svojimi problémami. Jeden z nich povedal, že mu pomohol vyliečiť svoje choroby, druhý povedal, že pomohol jej otehotnieť po 11 rokoch beztrestnosti a videl som iného, ​​ktorý povedal, že jej pomohol zachrániť jej manželstvo a dostať dobrú prácu, po prvé som pochyboval, ale rozhodol som sa to vyskúšať. Keď som ho kontaktoval, pomohol mi odovzdať re-union kúzlo a do 48 hodín sa môj manžel vrátil späť k mne a prosil a ospravedlnil sa mi. Dnes sme šťastní spolu, s bohatou láskou, radosťou a bohatstvom. S našimi 3 deťmi, chlapcom a dvoma dievčatami. Doktorka Láska je skvelý muž poslaný Bohom, aby pomohol ľuďom tohto sveta vyriešiť ich problémy. Aj vy môžete kontaktovať tento skvelý kúzelník dnes,

E-mail: lovedoctorosagie1@gmail.com

Kontaktujte ho v súvislosti s niektorým z nasledujúcich problémov:

(1) chcú vaše ex späť.

(2) Vždy máte nočné mory.

(3) Povýšiť vo svojej kancelárii

(4) Chceš dieťa.

(5) Chcete byť bohatý.

(6) chcú mať svojho manžela / manželky, aby bol sám naveky.

(7) potrebujú finančnú pomoc.

8) Chcete, aby ste boli vo vašom manželstve pod kontrolou

9) Chcete byť priťahovaní ľuďmi

10) Liečte akúkoľvek chorobu.

Kontaktujte DR LOVE dnes a budete radi, že ste to urobili. E-mail: lovedoctorosagie1@gmail.com

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov