svedectvo

ledan 07.11.2018
Dobrý deň, ja som Ledan Mini Po tom, čo som sa vo vzťahoch s Andersonom na 8 rokov, rozišiel so mnou, urobil som všetko možné, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľa kvôli láske, ktorú mám pre neho , Prosila som ho so všetkým, splnila som sľuby, ale odmietol. Vysvetlil som svojmu problému svojmu priateľovi a navrhla, že by som radšej mal kontaktovať kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť odniesť kúzlo, aby som ho priviedol naspäť, ale som typ, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť ako to skúsiť, ja poslal kúzelník a povedal mi, že nie je žiadny problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že môj ex sa vráti ku mne pred tromi dňami, on dal kúzlo a prekvapivo druhý deň, to bolo okolo štyridsať hodín. Môj ex mi volal, bol som prekvapený, odpovedal som na volanie a všetko, čo povedal, bolo, že bol tak ľúto, že všetko, čo sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak veľmi miluje. Bol som tak šťastný a išiel k nemu, a tak sme začali šťastne žiť spolu. Odvtedy som sľuboval, že každý, koho viem, že má problém so vzťahom, by som pomohol tomuto človeku tým, že by som mu alebo jej odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s vlastným problémom. e-mail: {ugbegundenger@gmail.com}

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov