svedectvo

shola 03.10.2018

Moja prvá a ja sme sa rozišli pred 1 rokom a 2 mesiacmi a bola som šesť mesiacov tehotná. Obaja sme sa milovali a bolo to pre mňa šok a skutočne som zlomil moje srdce. Pokúsil som sa mu zavolať a obe jeho linky boli odpojené. Snažil som sa ho osloviť v sociálnych sieťach, ale on ma z nich vypustil. Snažil som sa osloviť svojich rodičov a povedali mi, že ich syn im povedal, že ma nemiluje a že ma nechce vidieť a nevedia, čo je zlé. Plakal som a plakal každý deň, pretože som ho veľmi miloval. Až som sa narodila a dieťa bolo staršie ako jeden rok, nemohla som dostať svoju lásku späť. Opäť som bol zmätený. Neviem, čo mám robiť, stratil som prácu a nemám žiadne peniaze, aby som sa o dieťa postaral. V živote som bola nešťastná, tak som kričala na svoju sestru a povedala jej svojmu problému a povedala, že vie o jednom silnom kúzelníkovi, ktorý jej pomohol, keď nemohla otehotnieť. Kontaktoval som ho e-mailom a povedal mi, že mi pomôže a povedal mi, že žena vrhla kúzlo na môjho muža a povedala mi, že mi pomôže prelomiť kúzlo, takže môj muž sa vráti ku mne a bude môj navždy. Bola to veľké prekvapenie, že všetko, čo povedal, sa stalo. Môj muž sa okamžite vrátil ku mne a povedal, že by som mu mal odpustiť. Posielam veľmi veľké poďakovanie tomuto silnému a skutočnému kúzelníkovi. Modlím sa za to, aby žil dlho a urobil viac z jeho úžasnej práce. Ak máte akýkoľvek problém, ktorý vás ruší v živote, musíte kontaktovať toto mocné kúzelník! Môže vám pomôcť. Nechce vás sklamať, dám vám 100% záruku, že vám pomôže. Tu je jeho kontakt: Pošlite mu e-mail na adresu: ugbegundenger@gmail.com

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov