Re:nazory pani doktorky mne sokuji, to i JUDr. z Plzne je serioznejsi

Lucia M. - iba Mgr. 04.01.2013
Ppán dipl. Ing Václav, PhD. Mám to prosím chápať tak že ked Vám doktor oznámi že máte rakovinu a ostáva Vám 2 mesiace života tak sa podla toho aj zariadite? Poslušne zomriete, lebo Vám to povedal, ano? To že Vy nepoznáte ludí vyliečených stravou neznamená že neexistujú. Moja osobná skúsenosť je opačná ako Vaša- ludia liečení tradične (chemo,ožarovanie) už nie sú medzi nami. Je ich dost nato aby som mohla povedať že ani jednému onkolog nehovoril nič o stravovaní ani o psychike, čítal iba neosobné výsledky laboratornych testov. Všetci títo ludia naslovo posluchli doktorov a sú tam kde sú.
A musím Vás vyviesť z omylu: v onkologii nepoznaju stav "vyliečený", ste u nich na celý život onkologický pacient, aj ked budete 10 rokov akože vyliečený, stále vás budú sledovať a hladať na Vás chyby , tie chyby časom samozrejme nájdu, nazvú to metastáza a vtedy prichádza ten moment kedy Vás dorazia načisto a naveky, pomaly ale isto. Zažila som to Xkrát vo svojom okolí.
To že strava može byť jedom aj liekom nie je absolutne nič nové, že si každý nastaví svoje myslenie- svoj hardisk- aby pracoval v jeho prospech na to už prichádza vela ludí. Zdrojov na nete, aj knižiek okolo tohto je velmi vela.
Ešte koment o pani doktorke Elekovej- ona nie je jediná ktorá si toto myslí, ale je jedna z mála málička tých nebojácnych doktorov ktorí sa neboja prehovoriť. Do médií sa ťažko podobné prejavy ako jej dostanú, nakolko médiá vlastnia tí istí ludia ako farmaceut.firmy

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov