Re:Re:Re:nazory pani doktorky mne sokuji, to i JUDr. z Plzne je serioznejsi

MUDr.Hanzlíková Eva 04.01.2013
Ach ne! To je naprosté nepochopení,buď z nebetyčné naivity, ano!,a nebo se prostě schválně pochopit nelze, třeba z důvodů nějaké obrany sebe sama. Pane Květe, existuje spousta lidí, kteří se z rakoviny vyléčili alternativně, že je neznáte Vy,není vůbec relevantní a vypovídající!To je Vaše věc! Spousta lidí ale zná veliké počty těch,co přes plné se oddání moderní medicíně svůj boj beznadějně a rychle prohráli.Já si myslím,že téměř každý má dokonce v rodině nebo v širší rodině nějaký takový případ.Rakovina je víc,než cokoli jiného,především nemocí duševní,psychosomatickou a proto je zde onen posun vědomí spolu s ostatním klíčový! Proto také mnoho pacientů léčených alternativně neuspěje,i to jsem viděla v rodině,pokud razantně odmítne cokoli dělat a měnit na svém duševním stavu,postoji ke světu, k sobě samému,k prožívání svých emocí,hýbat svým vědomím.Paradoxně jsou někdy schopni raději udělat nepředstavitelné psí kusy,ale hnout svým prožíváním, to ne,proboha...Rakovina je nemoc obtížná a také ji nedostanete jen tak.Často se dá v životě vystopovat spouštěč. A proto vyžaduje plné nasazení,a proto ne každý uspěje.Ale každý má tu šanci a nikdo mu ji nesmí brát ani shazovat. A že prosté oddání západní medicíně mnohokrát nepostačí, je víc než patrné! I já jako absolvent medicíny moc dobře vím,na rozdíl od Vás, co se skutečně na škole učí a jak doširoka jsou onkologové vyzbrojeni znalostmi a jak se běžně postupuje v praxi! Asi byste se i někdy otřásl sám. Klíčové je prostě "probuzení pacienta"a pak se dá zvládnout mnoho.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov