Re:nazory pani doktorky mne sokuji, to i JUDr. z Plzne je serioznejsi

MUDr.Ludmila Eleková 04.01.2013
Vy jste studoval medicínu, že víte lépe než já, co se učí lékaři o výživě? Já mluvím s reálnými pacienty, takže vím, jak to chodí. Na onkologii se s nimi nikdo nebaví, jedna paní názorně řekla, že to tam je jak na běžícím pásu. Někdy jim ani pořádně nevysvětlí jejich vlastní léčbu, jen prostě oznámí, kdy začne. Když pacient váhá nebo odmítne jejich léčbu, protože jim třeba nabízí jen prodloužení života o pár měsíců, ale ne vyléčení, neváhají ho vyhodit, odmítnou mu udělat vyšetření, aby zjistil, jak mu funguje alternativní léčba. A dietní doporučení? Pokud vůbec nějaká, tak "jezte, co chcete", klidně zmrzlinu, klidně cukr, maso, uzeniny, cocacolu, cokoliv. Taková strava zabije i původně zdravého (podívejte se kolem, jak kvete zdravím náš "štíhlý" národ, jak jsou na tom dnešní důchodci!), natož onkologického pacienta. že vy osobně neznáte nikoho, kdo se vyléčil jen stravou, neznamená, že takoví lidé nejsou. Když u nás není povědomí o jiné léčbě, doktoři říkají všichni totéž a pacienti netuší, že mají jinou volbu, pak to samozřejmě dopadne všelijak.
Nezažila jsem jediného onkologa, který by dal jedinému pacientovi rozumnou radu o výživě, varoval ho před cukrem apod., který by mu rozumně poradil -nebo alespoň odpověděl na dotaz - ohledně výživových doplňků, který by se zajímal, když se pacient uzdravuje jeho prognóze navzdory.
Mezi těmi pacienty jsou i lékaři, kteří znají systém z druhé strany, chcete snad jejich zkušenosti také označit za pindy?
Vrchol uznání je věta "dělejte dál, co děláte", aniž by se zajímal o to, co pacient dělá.¨Znáte-li osvícenější onkology, velmi ráda se s nimi seznámím a budu jim posílat svoje pacienty.
Znám léčitele, kteří mají na svém kontě vyléčené, i modlitba vyléčila, i výživa vyléčila. Ovšem nikdy ne sama o sobě, musel tam být posun ve vědomí. A naopak znám mnoho takových, kteří věřili lékařům, sami nic nehledali a nedělali a jsou dávno v nebi.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov