Re:Re:premysl pech

alena 21.12.2012
Ja takisto nesuhlasim, aby ma lekar ako rodica, ktory nesuhlasi s podanim (vzdy rizikovej) vakciny mojmu dietatu "trestal" ! Suhlasil by snad pan doktor potom s tym, ze ak mojmu dietatu tato vakcina vazne poskodi zdravie, napr. posluzi ako "spúšťač" nejakeho autoimunitneho ochorenia, aby som ho ja ako rodic za toto utrpenie mojho dietata tiez "potrestala" ??? Aky trest by si za to dal on sam?? Moji rodicia nemali (zial) pochybnosti o bezpecnosti ockovania a teda o tom,ci ma daju/nedaju preockovat DTP-ckou v 13.rokoch...a par mesiacov na to bol zo mna alergik/astmatik a potencialne dozivotny pacient resp. klient farmaceutickych firiem...Teraz viem,ze taku premrstenu reakciu mojho IS sposobili s najvacsou pravdepodobnostou vysoke davky hlinika vo vakcine. "Liecba" alergie injekciami s obsahom hlinika bola zla volba - opat vyvolala astmaticky zachvat...Deti,ktore maju astmu a daju sa zaockovat proti chripke sa im astma a pocet zachvatov zhorsi (ako ukazala jedna studia)... Je potvrdene,ze hlinik aktivne zasahuje do IS a zvysenou tvorbou IgE prispieva k vzniku alergií. Preco by ma teda mal niekto trestat, ked nechcem opakovat tu istu chybu pri mojom dietati???!!! Odmietam pod hrozbou trestu nasilu "vyrobit" noveho pacienta (napr. alergo-imunolog.ambulancie..). Som preto snad zla matka, ktora musi byt v 1.rade potrestana a nie v 1.rade pochopena !?!
Celkom vystizne vyznieva jedna reklama istej farmafirmy,ktora na stranke ohl.peloveho spravodajstva ponukala svoj volnopredajny "liek" proti alergii (teda len priznaky potlacajucu tabletku,ktora nijako alergiu v skutocnosti nelieci...a ani nikdy nevylieci...). Bolo tam o.i. uvedene:

" V r. 2015 bude kazdy 2. Europan alergik. My to vieme. Starame sa."

Je to naozaj velmi vystizne...Oni to vedia Najskor nam ich produkt-vakcina s vysokymi davkami hlinika nastartuje vznik alergie a potom nas budu ichh akoze "liekmi" do konca nasho zivota liecit. Skvely biznis...

A lekari by sa nemali tolko zamyslat nad trestami pre ludi odmietajucich podstupovat toto riziko, ale skor by si mali pri kazdom jednom pacientovi opakovat: " PRIMUM NON NOCERE" -potom budu vediet lahko chapat aj ludi,,ktori toto riziko podstupit nechcu (staci pozriet len pribalovy letak...)
V mojom ponimani je najlepsi lekar ten,ktory pocuva pacienta, vie ho pochopit, pristupuje ku kazdemu jednemu individualne a nie je nauceny nahovarat si,ze NÚ,ktore nastali po ockovani su vzdy len "nahoda" a slepo ich ignoruje...
V tejto suvislosti by sa lekari a vedci mali zamerat radsej napr. na toto ako na spominane tresty:

Z knihy Dr. Hirteho:
"Italský alergolog Adriano Mari předložil teorii, jakým způsobem
může očkování proti tetanu vyvolat alergické onemocnění: tělo si po očkování vytvoří nejenom protilátky proti tetanovému toxoidu, ale i proti imunologicky příbuzným strukturám na žírných buňkách, takzvaným IgE receptorům. Toto vede k vyplavení látek (mediátorů žírných buněk), které můžou podnítit alergické onemocnění - například neurodermatitidu. Tato teorie vychází z faktu, že existuje plynulý přechod mezi autoimunitní reakcí a alergickým onemocněním:
„Je hypoteticky možné, že zvýšený počet alergických onemocnění
vzniká vinou očkování tetanovým toxoidem, které se v posledních
30 až 40 letech rozšířilo ve většině zemí světa." (Mari 2004)"

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018