Re:Ubohost

Ing. Marián FILLO 26.10.2012
Milá pani (doktorka?) Vladimíra,

je mi ľúto, ale Vaše vyjadrenie jaksi postráda logiku.

Preventívne očkovanie je určené pre zdravé deti, údajne aby neochoreli. Vakcíny môžu obsahovať živé vírusy alebo baktérie, karcinogény, neurotoxíny, hepatotoxíny, excitotoxíny, nefrotoxíny, mutagény, zvyšky bunkových kultúr (vrátane fragmentov DNA), vrátane zvyškov ľudských buniek (výborný štartér autoimunity, ak si proti nim telo začne tvoriť protilátky), atď. atď.

A teraz mi, prosím, vysvetlite: ako poškodím ÚPLNE ZDRAVÉ dieťa (nezdravé by nemalo byť preventívne očkované) tým, že mu odmietnem podať tento jedovatý koktejl? Ako poškodím zdravé dieťa tým, že ho odmietnem dať priotráviť?

Na vývoji vakcín sa tak maká preto, lebo je to do budúcnosti najsľubnejší sektor farmaceutického priemyslu. Antibiotiká už viacmenej padli, navyše mnohí ľudia celý život neužijú jediné antibiotikum, ale vakcíny, to je iná káva. Vakcínami dosiahli farmaceutické firmy rozšírenie trhu na celú populáciu, lebo vakcíny sú naordinované všetkým občanom - či zdravým, či chorým. Chemoterapia je len pre (našťastie stále ešte pomerne malú) časť populácie, hoci je to tiež vynikajúci biznis, ale vakcíny sú pre všetkých, častokrát súčasťou povinného očkovania, čo je štátom garantovaný obrat. Lepší biznis skrátka nejestvuje. Preto sa toľká pozornosť venuje vakcínam.

Štúdium medicíny resp. vôbec zdravotníckeho odboru na strednej a/alebo vysokej škole na Slovensku (i v Česku) je podmienené absolvovaním očkovania proti žltačke typu B, a to ja rozhodne nie som ochotný riskovať. Preto nebudem mať nikdy diplom MUDr. zo žiadnej slovenskej lekárskej fakulty (pokým budú v platnosti súčasné podmienky).

Na druhú stranu - je vôbec o čo stáť? Súčasná mainstreamová medicína totiž v podstate urobila ľudstvo viac chorým. U antibiotík sa to už vo veľkom aj verejne priznáva, u očkovania zatiaľ veľmi nie, ale verím tomu, že aj na to raz príde. Top 10 najpredávanejších "liekov" v skutočnosti vôbec nič nelieči, len potláča príznaky (aj to niekedy s dosť otáznou účinnosťou).

Prečo by som mal študovať medicínu, ktorá ľuďom viac škodí než pomáha? Čo by mi to prinieslo??? Radšej sa zapíšem na štúdium osteopatie, chiropraxie, tradičnej čínskej medicíny alebo bylinkárstva, prípadne iného druhu celostnej (holistickej) medicíny, ktorá uzdravuje človeka ako takého, a nielen "lieči", "lieči" a do smrti nevylieči..

Takže mne sa nieže nepodarilo vyštudovať medicínu, ja som o štúdium mainstreamovej medicíny nikdy ani nestál. V tom mám jasno už od 17 rokov svojho života, odkedy som nemal v puse jedinú alopatickú tabletku či prášok. A doposiaľ (už mám 35 rokov) si tento môj osobný bojkot farmaceutického priemyslu neviem vynachváliť.

No a na záver: skúsite zostrojiť aj nejaký vecný, logický a podložený argument?

Toto bol totiž z Vašej strany len jeden osobný útok za druhým. A osobný útok nie je ani vecný, ani logický a vlastne to ani nie je argument. A podložený mohol byť nanajvýš tak Vaším hnevom alebo urazenosťou.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov