To,ze ockovanie imunitu nemoze oslabit, je obycajne klamstvo !!!

anett 25.03.2013
Oficialne vyjadrenie nasich odbornikov, ktorí odmietaju akukolvek suvislost s umrtim Maroska po kombinacii danych vakcin s odôvodnením, ze ockovanie imunitu nemoze oslabit je jednoducho čisté KLAMSTVO !!!

2 studie dokazali pokles lymfocytov po ockovani - aj po nezivej aj po zivej vakcine, konkretne:
Preockovanie obyc."tetanovkou" u ZDRAVYCH DOSPELYCH:
"Očkovanie oslabuje prirodzenú imunitu. Štúdia NEJM ukázala, že očkovanie proti tetanu spôsobuje pokles T-lymfocytov pod normu, ktorý vrcholí po 2 týždňoch od očkovania. Aj keď zmenené úrovne sa javia byť podobné ako pri tých, čo ochoreli na AIDS, táto dôležitá informácia z tejto štúdie nikdy neuzrela svetlo sveta. „Skutočnosť, že táto štúdia nebola nikdy zopakovaná, považujem za jednu z najkrikľavejších ukážok ľahostajnosti na poli testovania bezpečnosti vakcín určených pre deti.“ napísal Dr.Buttram. (pozn. od 1984 !!!)
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-oslabuje-prirodzenu-imunitu/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6228737

Po zivej vakcine:
"Očkování proti spalničkám, stejně jako onemocnění spalničkami, může vést k funkční poruše
důležitých obranných buněk - lymfocytů a způsobit dočasné
oslabení imunity (Nanan 1999)." (Dr.Hirte) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10382817

..kedze sa absolutne nerobi pred a po ockovani imunologicke vysetrenie,tak ak po ockovani klesne pocet lymfocytov a docasne oslabi umunitu, sice kvoli chybajucim vysetreniam rodicia nemaju dokazy-zaroven lekari nemaju dokazy ,ze to tak nie je a nebolo. Ked 2 studie potvrdili oslabenie imunity, je pravdepodobne,ze pri takejto kombinacii vakcin aj docasne oslabenie imunity nastalo! Ked sa tak stalo po obycajnej tetanovke u zdravych dospelych, preco nasi odbornici predpokladaju,ze po tejto brutalnej kombinacii vakcin u 3 mes.dietata, napr. pokles lymfocytov nenastal???

Pre spravne fungovanie imunity je dolezita rovnovaha TH1 a TH2. Nezive vakciny s vysokymi davkami hlinika nutia IS produkovat velke mnozstvo protilatok-zabera TH2 protilatkova humoralna imunita, kdezto po zivej vakcine musi zaberat bunkova/celularna imunita. Ked aplikacia zivej aj nezivej vakciny samostatne dokaze sposobit pokles lymfocytov-oslabenie imunity, ako zareaguje len vyvijajuci sa IS,ktory sa ma estte dlho "doladovat" a prisposobovat novemu prostrediu??? Prekvapuje este vobec niekoho , ze po takejto kombinacii mnozstva vakcin-nezivych aj zivej, to IS 3 mes.dietatka proste nezvladol?? Nikto by nemal dovolit zaockovat svoje dieta totuo kombinaciou vakcin a ak na tom trva,nech mu pred aj po ockovani spravia imunologicke vysetrenia a hned budu dokazy oslabeniu imunity v DOSLEDKU ZAOCKOVANIA !!!

A ked nasi odbornici prehlasuju,ze rodicia maju verit odbornikom - tak ok - ja verim tomuto odbornikovi,ktory je urcite lepsi odbornik na toxicitu hlinika ako nasi teoretici. http://www.slobodavockovani.sk/news/shaw-prof-dr-christopher-a-/ Takze ja sa budem riadit radami prof.Shawa,ktory po tom,co robil studie tykajuce sa bezpecnosti hlinikovych adjuvantov vo vakcinach -uz nedal zaockovat svoje 2.dieta a kazdy z jeho timu-z laboratoria sa uz odvtedy odmieta davat zaockovat...
http://www.slobodavockovani.sk/news/studia-mechanizmy-autoimunity-a-toxicity-hlinikovych-adjuvantov-v-detskej-populacii/
http://www.slobodavockovani.sk/news/studia-hlinikova-adjuvans-ve-vakcinach-jsou-bezpecna-/

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22235057
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21568886

Kombinacia Infanrix hexa plus Synflorix=1320 mikrogramov.
"Ve vědecké literatuře se uvádí, že hladiny vyšší než 100 mikrogramů na litr krve jsou toxické. Doslova se v článku "Aluminium toxicity in infants and children" (Pediatrics, March 1996, 97(3):413-416) uvádí, že "přesný práh toxicity není znám, ale může být i nižší než 100 μg/l". To znamená, že hladina 100 μg/l je velmi benevolentní.
5 kg kojenec má cca 0,5 l krve. Nepotřebujeme ani kalkulačku, abychom si dokázali spočítat, že hladina hliníku v krvi po této kombinaci vakcín bude 2,64 MILIGRAMŮ NA LITR, což přesahuje hranici toxicity DVACETŠESTKRÁT."
Clanok MUDr. Eleková: http://www.slobodavockovani.sk/news/hlinik-ve-vakcinach-trocha-jednoduche-aritmetiky-a-par-uvah/

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018
(2 dospelí + 3 deti):

611,82 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com