Re:Re:Zdravý rozum

Andrea H. 01.10.2012
Mám stejný názor jako vy, bohužel mi poraďte jak se proti tomuto mám člověk bránit, když je hexavakcína povinná..myslím si že očkování za bývalého režimu bylo bezpečnější už jen z toho důvodu, že se vše očkovalo sólo a tato praxe zde existovala a byla prakticky ověřena dlouhodobě... pokd bych si mohla vybrat mezi hexavakcínou a "starým" schématem očkování nevo volbou rodiče, který má právo rozhodnout o léčbě svého dítěte rozhodně bych hexavakcínu nepoužila...moje dcera se narodila s nízkou porodní vahou, o měsíc dřív, a ikdyž první dávku snesla bez komplikací mám o ni obavu.. a po přečtení příspěvku mám stažený žaludek ještě teď při představě možných komplikací... je mi velmi líto, že umírají děti a to v dnešní době, bohužel pokud necháme diktovat farmaceutické firmy pak za pár let vymřeme vlastní vinou, protože budeme zdegenerovaní a s nedostatečnou imunitou... byla jsem na kongresu hygieny týkající se očkování žloutenek... i jedna dávka stačí, aby si tělo "vzpomělo", že se již dostalo do kontaktu tímto virem a je schopné produkovat protilátky...tak mě napadá, že si lidi představovali po listopadu svobodu a deomkracii...mno a zatím si nemůžu pořád rozhodnout ani pitomé očkování....

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2018
(2 dospelí + 3 deti):

611,82 €

súčet všetkých príspevkov