Re:sklamana

alena 24.01.2012
"Gastroenteritidu a meningitidu /spominane v clanku/ mozu vyvolat desiatky mikroorganizmov, pricom sa ockuje iba proti rotavirusom /v pripade gastroenteritidy/. resp. v pripade meningitidy proti pneumokokom, hemofilom-povinne ockovanie..." - ok, suhlasim, tiez je v clanku uvedene, ze babatko dostalo 8 vakcin - dostalo 3 vakciny (aj ked hexa je proti 6 chorobam) - tu nespravil chybu p.Fillo, ide o doslovny preklad clanku, p.Fillo moze tieto nepresnosti uviest-upresnit v komentari redakcie (moj nazor).

V kazdom pripade ja som presvedcena o tom, ze tieto 3 vakciny, ktore toto babatko dostalo naraz v 1 den, napriek tomu, ze klinicke studie o bezpecnosti kombinovania tychto vakcin neexistuju, tak oslabilo jeho imunitny system, ze jednoducho mohlo v tomto kritickom case po ockovani ochoriet na cokolvek a vzhladom na toto (v najlepsom pripade) docasne oslabenie imunity sposobilo tieto vazne komplikacie a nakoniec az smrt. Cize som presvedcena, ze ak by toto dieta v dany den nedostalo tieto 3 vakciny naraz, urcite by dnes este zilo!

K tomu vid:
Očkovanie oslabuje prirodzenú imunitu. Štúdia NEJM ukázala, že očkovanie proti tetanu spôsobuje pokles T-lymfocytov pod normu, ktorý vrcholí po 2 týždňoch od očkovania. Aj keď zmenené úrovne sa javia byť podobné ako pri tých, čo ochoreli na AIDS, táto dôležitá informácia z tejto štúdie nikdy neuzrela svetlo sveta. „Skutočnosť, že táto štúdia nebola nikdy zopakovaná, považujem za jednu z najkrikľavejších ukážok ľahostajnosti na poli testovania bezpečnosti vakcín určených pre deti.“ napísal Buttram.
viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-oslabuje-prirodzenu-imunitu/

Cize dokaz o oslabeni imunit.systemu by mohol byt, keby sa urobilo dokladne vysetrenie pred ockovanim ako aj po ockovani.Bezne sa v praxi toto nikdy nedeje...takze dokazy vlastne neexistuju... Moja otazka je-Mali ste Vy moznost uz toto preverit aspon v niekolkych pripadoch vo Vasej praxi? A ak by rodic trval na takychto vysetreniach-dalo by sa to spravit tak, aby to preplatila zdrav. poistovna? Ked nie, kolko by rodicov stalo 1 taketo vysetrenie? (po ockovani by ich trebalo urobit v roznych cas.rozostupoch aj viac...) dakujem za odpoved.

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov