Pravidlo

jan 02.12.2011
Navrhujem, aby si každý občan prečítal knižku Nežiaduci účinok - smrť od autora Virapena. Všetko odhalil, napr. aj to, že minimálne pol roka my, teda štát "musel" kúpiť za milióny korún tieto "lieky", (Tamiflu), ktoré ale takmer všetky exspirovali a museli byť likvidované ako nebezpečný odpad. Dvojnásobné náklady - na nákup a likvidáciu. Bola to nednárodná "akcia" na vystrašenie ľudí, aby nekupovali bravčové mäso, Kto mal straty je jasné z reklamy - nekupujte mäso vyrobené, dovezené....
Na Slovensku poľnohospodárstvo živorí, polia, ktoré pretým dávali potrebnú úrodu, ležia ladom a my musíme kupovať potraviny po záruke, umelé, konzerovavané látkami, ktoré pri dlhodobej konzumácii vyvolajú rôzne ochorenia. Je to plazivá nákaza.
Ešte krátko: aj podľa tzv "európskej legislatívy" je výrobca povinný informovať o všetkých zložkách lieku a o dôsledkoch vyplývajúcich z užívania liekov. Aká je ale skutočnosť? Aj na Slovensko sa dovážajú lieky s "novými molekulami", ktoré nie sú dostatočne farmakologicky preverené. Nežiaduce účinky sa overujú dodatočne aj na slovenských pracoviskách, lebo sú u nás vysoko kvalifikovaní odborníci a svoju prácu vykonávajú smiešne lacno. Tá istá činnosť by bola v "rozvinutej demokracii" najmenej 5-krát drahšia. Tak prečo si nezarobiť na poddajných Slovákoch? Skúšaní Slováci užívajú dostatočne nepreverené lieky a poskytujú vierohodné informácie za lacné alebo žiadne peniaze.
Čo sa týka vakcín, sú známe len neoverené alebo nepotvrditeľné informácie o poškodení zdravia detí, očkovaných vakcínami (cukrovka v detskom veku) vyrobenými v súčasnosti výlučne mimo Slovenska a Česka. Za tzv "totality" bol rozkvet výskumu a vývoja aj keď v skromných podmienkach, ale dosiahli sa svetové výsledky! Napr. v prípade potreby boli vo veľmi krátkom čase vyrobené očkovacie látky perfektnej kvality. Výskumný ústav sér a očkovacích látok v ČR dnes je okrajový, Imuna v Šarišských Michaľanoch, ktorá zásobovala celé ekonomické združenie RVHP a vyvážala aj mimo a rovnaký výrobca v Prahe, má dnes okrajový výrobný program. Prečo? Lebo nikto nepotrebuje konkurenciu v nejakom "zapadákove".
A náš "minister" skôr miništruje podľa pokynov a je totálne ovládaný súkromnými finančnými skupinami, ktoré vazalsky pochovávajú všetko, čo ešte ako-tak u nás funguje. Hanba! Odíď okamžite a nemúť vodu!

Pridať nový príspevok

Zdroje/IV.2019

stav k strede 7.IV.2019 15:52

súčet darov na obživu
tvorcu a jeho rodiny
:

292,48 €

počet príspevkov: 56

životné minimum 2020
(2 dospelí + 3 deti):

658,94 €

súčet všetkých príspevkov
na náklady na prevádzku
:

20,50 €

počet príspevkov: 6

Za všetky dary
srdečná vďaka!

2%/3% dane z príjmov

 

Sociálne siete

 

Naše diskusné fórum
Naša stránka na VK.com
Naša skupina na VK.com
Naša stránka na Twitteri
Naša stránka na FaceBooku

Najnovšie články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kontakt

Ing. Marián FILLO Jaseňová 26
01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031

číslo účtu SK:
520700-4200920643/8360
SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX

číslo účtu CZ:
2800070065/2010
sloboda.v.ockovani@gmail.com